OKUL YÖNETİMİ

OKUL YÖNETİMİ

Müdür : Hikmet ULAŞ

Müdür Yardımcısı : Hacı ÇELİK

KURULLAR

DİSİPLİN KURULU

Hacı ÇELİK

Erdal TÜRKYILMAZ

Rohat HUN

Metehan KARADAĞ

ONUR KURULU

Funda ARSLAN

Yusuf Aydın ERKAN

İNCELEME KURULU

Hacı ÇELİK

Erdal TÜRKYILMAZ

Funda ARSLAN

SOSYAL ETKİNLİKLER KURULU

Hacı ÇELİK (Müdür Yardımcısı)

Erdal TÜRKYILMAZ (Öğretmen)

Funda ARSLAN (Öğretmen)

Gülseda ERDOĞAN (Öğrenci)

Adem MUTAKİ (Öğrenci)

Yağmur YARGI (Öğrenci)

Mustafa SARITAŞ (Veli)

Nihat ÖZTÜRK (Veli)

REHBERLİK HİZMETLERİ OKUL YÜRÜTME KURULU

Hikmet ULAŞ

Hacı ÇELİK

Gökmen GÜRCAN

Şube Rehber Öğretmenleri

Ercan AKSOY (Okul Aile Birliği Başkanı)

Ahmet BULGAY (Öğrenci Temsilcisi)

KOMİSYONLAR

OKUL SERVİS ARAÇLARI KİRALAMA KOMİSYONU

Ercan AKSOY

Hacı ÇELİK

Rohat HUN

Metehan KARADAĞ

SATIN ALMA KOMİSYONU

Hacı ÇELİK

Erdal TÜRKYILMAZ

MUAYENE VE TESLİM ALMA KOMİSYONU

Rohat HUN

Metehan KARADAĞ

Levent GÜREL

WEB YAYIN EKİBİ

Hacı ÇELİK

Vedat Ali KARASU

Leyla GÜLŞİN

Ahmet BULGAY

Boran KAYA

OKUL ZÜMRE BAŞKANLARI

MATEMATİK : Serhan PORTAKALDALI

EDEBİYAT : Erdal TÜRKYILMAZ

İNGİLİZCE : Beytullah BOY

TARİH : Levent GÜREL

COĞRAFYA : Metehan KARADAĞ

DİN KÜLTÜRÜ : İsmail AYKANAT

FİZİK/KİMYA/BİYOLOJİ : Yusuf Aydın ERKAN

RESİM/MÜZİK/BEDEN EĞİTİMİ : Musa İLİM

KURS MERKEZİ YÜRÜTME KURULU BAŞKANI

Yusuf Aydın ERKAN

Beytullah BOY

Metehan KARADAĞ

OKUL AİLE BİRLİĞİ ÖĞRETMEN TEMSİLCİLİĞİ

Funda ARSLAN

Metehan KARADAĞ

OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANI

Ercan AKSOY

O.G.Y.E EKİPLERİ

1. GRUP : Çiğdem KİŞİ

İsmail AYKANAT

Sibel TENİK

Mustafa BEKEHAN

Erdal TÜRKYILMAZ

2. GRUP : Hacı ÇELİK

Levent GÜREL

Metehan KARADAĞ

Funda ARSLAN

Yengin YILDIZ

3. GRUP : Erdal TÜRKYILMAZ

Derya ÇAKIR

İlhan ÖNCEL

Nur Emel KAYTAN

Vedat Ali KARASU

4. GRUP : Yusuf Aydın ERKAN

Ümit KOCA

Mehmet MAMAN

Beytullah BOY

Serhan PORTAKALDALI

5. GRUP : Rohat HUN

Burcu EREN

Musa İLİM

Öznur GÜRLEYEN

Metehan KARADAĞ

SINIF DAĞILIMLARI

9/A Yusuf Aydın ERKAN

9/B Öznur GÜRLEYEN

9/C Beytullah BOY

9/D Mehmet MAMAN

9/E Yengin YILDIZ

10 SOS A Funda ARSLAN

10 FEN A Ümit GÖL

10 FEN B Burcu EREN

10 TM A İlhan ÖNCEL

10 TM B Musa İLİM

10 TM C Metehan KARADAĞ

10 YD A Derya ÇAKIR

11 SOS A İsmail AYKANAT

11 FEN A Serhan PORTAKALDALI

11 FEN B Özkan AYTAN

11 YD A Çiğdem KİŞİ

11 TM A Erdal TÜRKYILMAZ

11 TM B Kadir YANARDAĞ

11 TM C Ali İÇER

12 SOS A Rohat HUN

12 FEN A Kafiye GÜNEŞ

12 FEN B Nur Emel KAYTAN

12 TM A Levent GÜREL

12 TM B Vedat Ali KARASU

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !